aktualizováno: 20.11.2018 20:16:24 

Green Planet

Substráty
Substráty > Mulč pro růže - 50 l Rašelina Soběslav

Mulč pro růže - 50 l Rašelina Soběslav

Mulč pro růže - 50 l Rašelina Soběslav


117,-
dostupnost: 7 dní

Popis:
Surovinou pro její výrobu jsou: stromová kůra z jehličnatých stromů se značným podílem borové kůry, vybíraná pouze z dodávek dřevní kulatiny neošetřené chemicky proti škůdcům a tříděný vyzrálý kompost, vyrobený ze surovin s převahou stromové kůry.
Přednosti:
Zabraňuje klíčení a růstu plevelů, tím umožňuje nahrazení užívání chemických herbicidů, které negativně působí na vlastnosti půdy. Udržuje půdní vlhkost zabraňováním odparu vody z půdy. Chrání před mrazivým počasím, a naproti tomu i před extrémně vysokými teplotami v letních měsících. V místech, kde byl užit, je zdrojem budoucího půdního humusu. Zvláště je vhodný k ošetření růžových keřů na podzim ohrnováním proti vymrzání.

Použití:
Používá se k nastýlání v místech výsadby a pěstování růží. Doporučujeme jej použít k ohrnování růžových kořenů nebo stromků před nadcházející zimou, kdy účinně zabraňuje vymrznutí růží, a to i zásobením živinami přírodního původu z kůrového kompostu. Doporučená vrstva k nastýlání je 6 - 8 cm. K ohrnování před zimou musíme přihlédnout k místním klimatickým podmínkám.

TOPlist